HORECA

CERAMOCLEAN PRO- czyszczenie podłoży z betonu, płytek i kamienia naturalnego

Dostępne pojemności: 1, 5, 20 l

Opis:

CERAMOCLEAN PRO – produkt przeznaczony do czyszczenia posadzek betonowych utwardzonych środkami na bazie litu. Przeznaczony jest także do czyszczenia posadzek wykonanych z wszelkiego typu płytek, a także z płyt z kamienia naturalnego. Równie dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie zastosowano krzemian sodu i potasu. Dzięki zastosowaniu w recepturze utwardzacza litowego środek ten nie tylko służy do usuwania wszelkich zabrudzeń, ale również pielęgnuje i zwiększa odporność na zarysowania.

Zastosowanie:

Hale magazynowe,hurtownie,zakłady produkcyjne,centry handlowe,sklepy detaliczne,szpitale,szkoły,restauracje.

Do czyszczenia powierzchni należy używać automatycznej maszyny do szorowania, szczotek lub mopa czyszczącego. W przypadku mycia maszynowego środek należy stosować zgodnie ze wskazówkami:
Bardzo silne zabrudzenia: w postaci nierozcieńczonej
Silne zabrudzenia:     1:10
Słabe zabrudzenia:    1:50
Mycie standardowe:  1:100.

 

Zużycie: standardowe

CERAMOCLEAN - mycie powierzchni ceramicznych

Dostępne pojemności: 1, 5, 20 l

Opis:

CERAMOCLEAN – produkt  przeznaczony do czyszczenia posadzek wykonanych z wszelkiego typu płytek, a także z płyt z kamienia naturalnego. Zalecany jest do czyszczenia zwłaszcza płytek pokrywających powierzchnie o dużym obciążeniu ruchem. Znakomicie czyści również powierzchnie zewnętrzne takie jak schody, chodniki i place wykładane brukiem lub płytami z kamienia naturalnego.

Zastosowanie:

Hale magazynowe,hurtownie,zakłady produkcyjne,centry handlowe,sklepy detaliczne,szpitale,szkoły,restauracje.

Przed zastosowaniem należy wszelkie niezwiązane materiały odkurzyć lub zamieść z powierzchni. Wcześniej należy usunąć plamy z oleju i głębokie zabrudzenia. Odpowiednia do czyszczenia  temperatura powietrza i powierzchni mieści się w przedziale od 5°C do 35°C. Czyszczenie gdy temperatura jest ujemna może być szkodliwe dla powierzchni. Nie stosować na powierzchniach zamarzniętych lub zachowujących stojącą wodę. Do czyszczenia powierzchni należy używać automatycznej maszyny do szorowania, szczotek lub mopa czyszczącego.

 Zużycie: standardowe

FLOOROCLEAN- mycie wszelkiego rodzaju zmywalnych powierzchni podłogowych

Dostępne pojemności: 1, 5, 20 l

Opis:

Flooroclean – profesjonalny preparat do mycia wszelkiego rodzaju zmywalnych powierzchni. Dedykowany do mycia posadzek lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, paneli podłogowych, podłóg drewnianych lakierowanych.

Zastosowanie:

Standardowe mycie: 30 ml preparatu na 5 l wody. Mycie mocno zabrudzonych posadzek: 50 ml na 5 l wody. Nie stosować na powierzchnie niezmywalne takie jak np. surowe drewno.

Właściwości:

Mycie wszelkiego rodzaju zmywalnych powierzchni, a szczególnie posadzek lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, paneli podłogowych, podłóg drewnianych lakierowanych. Preparat skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając czyste, lśniące podłogi bez smug i zacieków. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zużycie: standardowe

FURNIPUR- czyszczenie mebli drewnianych i laminowanych

Dostępne pojemności:

650 ml, 1, 5, 20 l

Opis:

Furnipur – uniwersalny, gotowy do użycia środek do mycia mebli drewnianych i laminowanych. Doskonale usuwa kurz oraz wszelkie zabrudzenia, nawet te uciążliwe jak plamy z kawy czy herbaty. Jest niezwykle ekonomiczny, szybko wysycha, odświeża i pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie:

Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię. Odczekać chwilę. Wytrzeć szmatką do sucha. W razie potrzeby powtórzyć czynność.

Właściwości:

Czyszczenie mebli drewnianych i laminowanych. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zużycie: standardowe

LEATHER CLEANER- czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej

Dostępne pojemności: 650 ml, 1, 5, 20 l

Opis:

Leather Cleaner -płyn  do czyszczenia tapicerek skórzanych oraz skóropodobnych. Nadaje im świeżość i naturalny wygląd.

Zastosowanie:

Czyszczenie standardowe: czyścić kolistymi ruchami przy użyciu ściereczki nasączonej niewielką ilością preparatu. Środek nie wymaga zmywania. Usuwanie uporczywych plam: nanieść preparat na zaplamioną powierzchnię, odczekać 2-3 minuty, a następnie zmyć przy pomocy zwilżonej wodą ściereczki. Jeżeli zabrudzenie nie zostało całkowicie usunięte powyższą czynność należy powtórzyć. Przed użyciem zaleca się sprawdzić działanie środka poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu.

Nie należy stosować do nubuku i zamszu. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zużycie: standardowe

LEATHER CARE- pielęgnacja mebli i wyposażenia wykonanego ze skóry oraz ekoskóry

Dostępne pojemności: 650 ml, 1, 5 l

Opis:

Leather Care- środek do pielęgnacji skóry  ,mebli i wyposażenia wykonanego ze skóry oraz ekoskóry. Środek pozwala zachować miękkość i delikatność skóry, uwydatnia oraz odświeża jej kolor. Poprawia kondycję i estetykę mebli pozostawiając przyjemny zapach.

Zastosowanie:

Produkt przed użyciem wstrząsnąć. Preparat stosować na czystą i suchą powierzchnię za pomocą   ściereczki. Niewielką ilość preparatu nanieść na ściereczkę i wcierać w powierzchnię okrężnymi ruchami. Nadmiar równomiernie rozsmarować.

  Nie należy stosować do nubuku i zamszu! Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zużycie:  standardowe

UNICLEAN- uniwersalny żel do mycia

Dostępne pojemności: 1, 5, 20 l

Opis:

UNICLEAN jest uniwersalnym, łagodnym dla rąk, skoncentrowanym środkiem do mycia i pielęgnacji wodoodpornych  zmywalnych powierzchni. Preparat skutecznie usuwa zabrudzenia ze stali nierdzewnej, aluminium, chromu, szkła, plastiku, powierzchni lakierowanych pozostawiając przyjemny zapach.

Zastosowanie:

Standardowe mycie

Max. 70 ml preparatu na wiadro wody (5 l)

Mycie mocno zabrudzonych powierzchni

Stosować bez rozcieńczenia, rozprowadzić preparat na powierzchni za pomocą gąbki i pozostawić na około 15 minut.

 

  Zużycie: standardowe

Telefon:
+48 32 131 48 93

+48 538 472 479 – Viber, Telegram, WhatsApp

E-mail:
info@igochem.com

Adres:

ul. Gliwicka 3 , 40-079 Katowice, Polska