Katalog – Chemia czyszcząca

Chemia czyszcząca

Chromoclean - mycie armatury i ceramiki łazienkowej

Preparat do codziennej pielęgnacji armatury i ceramiki łazienkowej. 

   Szczególnie polecany do mycia powłok chromowanych matowych, półmatowych, satynowanych, z pełnym połyskiem i powlekanych PVD.

  Usuwa osady oraz ślady z wody, kamienia, mydła, pasty do zębów, kosmetyków, itp. Idealnie czyści ceramiczne umywalki i blaty.

  Pozostawia szybko wysychający ochronną powłoką bez śladów smug.

  Pojemność:  250 ml, 500 ml, 5 L.

Glassoclean
- mycie powierzchni szklanych

Płyn do mycia okien i luster oraz innych powierzchni szklanych, takich jak luksfery, kryształy, szyby,     itp.

  Specjalnie opracowana formuła z ponadstandardową zawartością alkoholu doskonale czyści powierzchnie, łatwo usuwa ślady po owadach oraz inne tłuste zabrudzenia, nadając im połysk bez polerowania, a jednocześnie nie pozostawia smug.

  Produkt jest obojętny dla ram okiennych z tworzyw sztucznych, drewna oraz metalu.

  Posiada miły, świeży zapach.

  Pojemność:  750 ml, 5 L.

Lederoclean
- czyszczenie skóry

Lederoclean –   profesjonalny preparat z dodatkiem środków uszlachetniających, do czyszczenia naturalnej i sztucznej skóry.

     Przeznaczony jest  w szczególności do czyszczenia skórzanej tapicerki meblowej (sofy, fotele, krzesła) i samochodowej narażonej na ciągłą eksploatację.

    Dzięki odpowiednio dobranym komponentom pozwala na głębokie czyszczenie uporczywych i trudnych zabrudzeń. Przywraca naturalny kolor i charakterystyczny dla skóry satynowy połysk.

     Nadaje się do wszystkich kolorów skóry.

     Pojemność:  250 ml, 500 ml.

Sootclean
- aktywna piana do mycia kominkowych szyb i wkładów

 Sootclean –  profesjonalny preparat w formie aktywnej piany do bezpiecznego i skutecznego mycia kominkowych szyb i wkładów oraz do czyszczenia rusztów kominkowych.

 Preparat doskonale usuwa osady ze spalonego drewna, brykietów drzewnych, sadzę, związki smoły, przypalony tłuszcz.

Czyści bez szorowania i zarysowań.

Pojemność:  0,5l , 5L.

Grilleclean- mycie grilla

Profesjonalny preparat w postaci aktywnej piany z dodatkiem środków uszlachetniających, do perfekcyjnego czyszczenia grilla, rożna, piekarnika. 

   Środek szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, przypalony olej oraz zapieczony brud. 

  Nadaje się do powłok teflonowych.

  Czyści bez szorowania i zarysowań.

  Pojemność:  250 ml, 500 ml, 5 L.

Domoclean
- tłuste zabrudzenia

Nowoczesny preparat z dodatkiem środków uszlachetniających do usuwania silnych i uporczywych zabrudzeń ze wszystkich powierzchni zmywalnych oraz sprzętów kuchennych.

     Łatwo rozpuszcza i skutecznie usuwa tłuste, oleiste zabrudzenia oraz stare i zaskorupiałe osady.

   Chroni wyczyszczone powierzchnie i zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń.

    Szczególnie polecany do mycia naczyń żaroodpornych, płyt ceramicznych, kuchenek gazowych, okapów itd.

    Pojemność:  250 ml, 500 ml, 5 L.

Disheclean- płyn do mycia naczyń

Disheclean – płyn do mycia naczyń ; skoncentrowany, biodegradowalny produkt do ręcznego zmywania naczyń wyróżniający się wysoką skutecznością. Dzięki swojej innowacyjnej formule bez problemu usuwa tłuste plamy, zaschnięte resztki jedzenia oraz inne uporczywe zabrudzenia.

Zapewnia naczyniom nieskazitelna czystość i wysoki połysk nie pozostawiając zacieków i smug. Jest gęsty, dobrze się pełni, nie wysusza skóry dłoni i ma przyjemny zapach.

250 ml DISHECLEAN ma wydajność 2 litrów zwykłego płynu do mycia naczyń.

Pojemność:  250 ml, 500 ml.

Fugaclean
- czyszczenie fug

Specjalnie opracowany środek do czyszczenia fug między płytkami na ścianach i posadzkach.

  Usuwa tłuszcze, osady z rdzy i kamienia, plamy po wodzie i inne uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

  Jest bezpieczny dla fug i płytek.

  Nie odbarwia fug i nie niszczy płytek ceramicznych.

  Pojemność:  0,5L, 5L.

WASHCLEAN WHITE-
pranie wodne i wspomaganie prania silnie zabrudzonej odzieży

Opis:
WashClean White – skuteczny, enzymatyczny środek do prania wodnego wyrobów z włókien naturalnych, syntetycznych i ich mieszanek.    

Właściwości:
Pranie wodne wyrobów z włókien naturalnych, syntetycznych i ich mieszanek. Jako samodzielny środek piorący lub jako dodatek wspomagający inne środki podczas prania odzieży silnie zabrudzonej. Skutecznie spiera plamy tłuste, plamy ze środków spożywczych i kosmetyków. Może być stosowany do wstępnego, miejscowego zapierania plam. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.


Zastosowanie:
Szczegółowe dozowanie środka ustala technolog w oparciu o lokalne warunki techniczne, stopień zabrudzenia oraz od rodzaju pranego asortymentu. Optymalne właściwości piorące w zakresie 30ºC – 60ºC. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń (olej, smar) prać w temperaturze do 80ºC. Twardość wody nie wpływa na skuteczność preparatu.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.
Zużycie: standardowe.

WASHCLEAN COLOR-
pranie mocno zabrudzonych tkanin kolorowych

Opis:
WashClean Color – skuteczny, enzymatyczny środek do prania wodnego wyrobów z włókien naturalnych, syntetycznych i ich mieszanek. Szczególnie zalecany jest do prania tkanin kolorowych.  

Właściwości :
Pranie wodne wyrobów z włókien naturalnych, syntetycznych i ich mieszanek. Doskonały emulgator olejów i smarów. Dobrze usuwa zabrudzenia pochodzenia białkowego. Szczególnie nadaje się do usuwania zabrudzeń z odzieży roboczej pochodzących z zakładów produkujących żywność. Dobrze dysperguje pigmenty. Doskonale rozpuszcza tłuszcze. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zastosowanie: 
Szczegółowe dozowanie środka ustala technolog w oparciu o lokalne warunki techniczne, stopień zabrudzenia oraz od rodzaju pranego asortymentu. Optymalne właściwości piorące w zakresie 30ºC – 60ºC. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń (olej, smar) prać w temperaturze do 80ºC. Twardość wody nie wpływa na skuteczność preparatu.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.

Zużycie: standardowe

SOFTY MAX-
zmiękczanie i nadawanie objętości tkaninom

Opis:
SOFTY MAX środek do zmiękczania tkanin, nadaje jedwabisty chwyt, zmiękcza i zwiększa objętość tkanin. Antystatyzuje i poprawia hydrofilowość zachowując kształt i elastyczność włókien.

Właściwości:

Zmiękczający,antystatyczny i zwiększający hydrofilowość tkanin. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zastosowanie:

W zależności od rodzaju wyrobu włókienniczego oraz oczekiwanego chwytu dozować w ilości 20 – 50 ml/kg suchego wsadu pralniczego podczas  ostatniego płukania. W przypadku metody napawania 0,3 – 1,0 ml/ 1 litr wody. Skuteczny nawet przy niskim stężeniu.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.

Zużycie: standardowe

SOFTY LIGHT-
zmiękczanie i wygładzanie tkanin

Opis:
SOFTY LIGHT- płyn do płukania tkanin , łatwo biodegradowalny produkt o świeżym zapachu przeznaczony dla rynku profesjonalnego (pralnie wodne, hotelowe).    

Właściwości:
Zmiękczanie, wygładzanie, zapobieganie elektryzowaniu się tkanin oraz ułatwianie ich prasowania. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Zastosowanie:
Dozować w ilości 5 – 10 ml/kg suchego wsadu pralniczego podczas ostatniego płukania.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.

Zużycie: standardowe

CARPET SYNTE CLEAN -
czyszczenie dywanów i wykładzin z włókien syntetycznych

Opis:
CARPET SYNTE CLEAN-  wysokowydajny preparat działający na zasadzie aktywnej piany, przeznaczony do ręcznego i maszynowego czyszczenia dywanów i wykładzin z włókien syntetycznych. Doskonale usuwa kurz, brud i inne typowe zabrudzenia oraz ożywia kolory.

Zastosowanie:
Ręczne i maszynowe czyszczenie dywanów i wykładzin z włókien syntetycznych. Preparat działa na zasadzie aktywnej piany. Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Stosować w rozcieńczeniu max. 1:100, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.

Zużycie: standardowe

CARPET NATUR CLEAN -
czyszczenie dywanów i wykładzin z włókien naturalnych

Opis:
CARPET NATUR CLEAN-  wysokowydajny preparat przeznaczony do ręcznego i maszynowego czyszczenia dywanów z włókien naturalnych, działający na zasadzie aktywnej piany. Doskonale usuwa kurz, brud i inne typowe zabrudzenia. Ożywia kolory i działa bardzo łagodnie na włókna naturalne.

Zastosowanie:
Ręczne i maszynowe czyszczenie dywanów i wykładzin z włókien naturalnych.  Produkt przeznaczony do zastosowania profesjonalnego.

Stosować w rozcieńczeniu max. 1:20, w zależności od stopnia zabrudzenia dywanu.

Dostępne pojemności:
1, 5, 20 l.

Zużycie: standardowe

Telefon:
+48 32 131 48 93

+48 538 472 479 – Viber, Telegram, WhatsApp

E-mail:
info@igochem.com

Adres:

ul. Gliwicka 3 , 40-079 Katowice, Polska